SKUTOČNÁ JAZDA S ROG

gamer

ASUS ROG GL503


Bezkonkurenčné hranie

Notebook ASUS ROG GL503VM je vybavený výkonným procesorom Intel® Core™ i7 - 7700HQ Kaby Lake, 16GB RAM a zároveň výkonnou grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX 1060 s vlastnou 6GB pamäťou. Táto kombinácia poskytuje úplne neuveriteľný výkon, s ktorým nebudete mať problém rozbehnúť najnovšie hry na plné pecky. K tomu pokojne môžete aj streamovať svoje zážitky na obľúbené webové služby.


Notebook drží v chlade inteligentné chladenie Hyper Cool, ktoré disponuje dvoma trubicami a ventilátormi, ktoré nezávisle chladia procesor aj grafiku. Vďaka účinnému chladeniu tak dosahuje mimoriadnu stabilitu aj v tých najnáročnejších podmienkach.


*Technické parametre produktu sa líšia v závislosti od konkrétneho modelu.Zaži prvú jazdu s ROG vo svojom meste

Poznáš pocit dokonalého zážitku z PC hrania? S nadupaným herným strojom ROG GL553VE si môžeš vychutnať hru Forza Horizon 3 bez akýchkoľvek obmedzení. Na nezabudnuteľnú ROG jazdu sa môžeš vydať naprieč celým Slovenskom, stačí rozkliknúť kraj, z ktorého pochádzaš a vybrať si vyhovujúce mesto. Tak neváhaj a príď do niektorej z nižšie uvedených predajní, naše herné delo je už pripravené a vyškolený personál sa na teba už teší.

map

ROG - už 11 rokov s vami!!!

Líder na trhu PC hrania - etablovaná herná značka Republic of Gamers – ROG oslavuje tento rok svoje 11 výročie. Náš tím špičkových vývojárov z celého sveta sa venuje herným inováciám už 11 rokov a aj na základe vašej spätnej väzby sa snažíme neustále posúvať herné hranice. Ako prvý na svete sme vytvorili ultimátny notebook s vodným chladením pre ešte lepší zážitok z hrania, či herný notebook s 18” 4K UHD displejom – týmto i mnohým ďalším sa tak výrazne odlišujeme od konkurencie.
V našom ROG portfóliu nájdete celkovo 3 série herných mašín:


gx

Extrémne inovácie

Notebooky ROG GX série v sebe skrývajú tie najnovšie inovácie v oblasti gamingu a sú určené pre extrémne hardvérovo založených hráčov.

g

Nekompromisný výkon

Notebooky ROG G série predstavujú hernú platformu s nekompromisným výkonom a neustále sa vyvíjajúcim ROG dizajnom. Prináša perfektné spojenie maximálneho výkonu a ergonómie.

strix

Dychberúce hranie

Notebooky ROG GL série poskytujú prémiový výkon, inovatívne technológie a skvelú kvalitu s novými unikátnymi funkciami. Zaručuje neprekonateľný výkon spolu s nečakanou mierou mobility.


gx501 gx700 g752 gl502
Back to top
Viac informácií.